Webszáj
    VICC KATEGÓRIÁK
    Viccek
    Vicc

    ☺ Napi vicc

    Különös Szilveszter Egyik évben szilveszteri partira indultunk a férjemmel. Felöltöztünk, mindent elrendeztünk a házban, bekapcsoltuk az üzenetrögzítőt, beállítottuk az automata éjjeli világítást, majd hívtunk egy taxit. A macskát kivittük a kertbe, mert ha bent hagyjuk, mindig megpróbálja megenni a papagájt. Amikor be akartam zárni az ajtót, a macska hirtelen visszaosont az ajtó résén a házba. A férjem utána ment, hogy elkapja, én pedig beültem a taxiba.
    - A férjem is jön azonnal, csak még felszaladt elköszönni anyámtól. - mondtam a taxisnak, mert nem akartam, hogy megtudja, üresen hagyjuk a házat.
    Kis idő múlva jött is a férjem, kifulladva vágódott be a kocsiba, és ezt lihegte:
    - Bocs, hogy ilyen soká jöttem. Felloholtam a lépcsőn, sehol senki, végül megtaláltam az ágy alatt. Egy vállfával tudtam csak kipiszkálni onnan. Utána meg nyakon kellett csípnem, mert ki akart ugrani a kezeim közül. Végül rádobtam egy pokrócot, hogy meg ne karmoljon. Nagy nehezen lecipeltem a kövér seggét a lépcsőn, és kihajítottam a kertbe.
    Erre a taxis jelentőségteljesen hátranézett ránk, majd elindultunk.

    ☺ Legjobb vicc

    Nem akarta bonyolítani Egy főiskolán a hallgatóknak egy olyan mondatot kellett fogalmazniuk, amelyben a "szeretet" és a "szex" szó is előfordul.

    - Egy női hallgató fogalmazása:

    "Amikor két ember mélységesen és szenvedélyesen szereti egymást, és mindkettőjükben megvan az egymás iránti magas fokú és kölcsönös tisztelet, akkor a társadalom morálisan és spirituálisan is támogatja, hogy ez a két személy a fizikai szex mámorában egyesüljön."

    - Egy férfi hallgató munkája:
    "Szeretem a szexet."

    ☺ Ne viccelj!

    Na jó, ha nagyon szeretnéd...
    Írj te is egy jó viccet és feltesszük a legjobbak közé!
     
    Kattints ide
    és küldd el nekünk!

    Köszönjük!

    Morbid viccek

    Rossz hír, jó hír
    Az orvos behívja idősödő páciensét, leülteti, majd így szól hozzá:
    - Nos, van egy rossz hírem, és egy jó hírem. Melyiket mondjam előbb?
    - A rossz hírt doktor úr!
    - Önnek rákja van. Úgy becsülöm, talán még két éve van hátra.
    A beteg kétségbeesik:
    - Úristen, két éven belül meghalok?! És ez biztos? Mondja doktor úr, mi a jó hír?
    - Nos, a jó hír az, hogy Alzheimer kórban is szenved. Három hónapon belül úgyis elfelejt mindent, amit most mondtam Önnek...
    Jó vicc? 1 - Értékeld te is!

    A legjobb morbid viccek és jó poénok egy helyen - Webszáj - A legviccesebb website!